WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Ciekawostki USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska Zaginięcie Ewy Tylman. Kim jest Adam Z., jej kolega?

Zaginięcie Ewy Tylman. Kim jest Adam Z., jej kolega?

26.07.2016, godz. 08:29
Źródło: X-NEWS

Ewa Tylman zaginęła w nocy z 22 na 23 listopada. O tym, jak zginęła 26-latka, najwięcej wie Adam Z., jej kolega z pracy. Kim jest Adam Z.? Dlaczego tak długo milczał w sprawie zaginięcia Ewy? Jakie wersje zdarzenia przedstawiał?

Adam Z. to kolega z pracy Ewy Tylman. W nocy z 22 na 23 listopada wracał z nią z imprezy. Adam Z., na początku znany jako "mężczyzna w niebieskiej bluzie", przyczynił się do śmierci 26-latki - poinformowała prokuratura. - Adam Z. jest podejrzany o dokonanie zabójstwa z zamiarem ewentualnym - poinformowała na konferencji prasowej rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Poznaniu Magdalena Mazur-Prus. Oznacza to, że Adam Z. nie planował przestępstwa, ale w chwili popełniania czynu musiał liczyć się ze śmiercią kobiety. Mężczyzna nie przyznał się do zarzucanego mu czynu. Grozi mu 25 lat więzienia lub dożywocie.

Postać Adama Z. od początku jest tajemnicza. Mężczyzna najpierw twierdził, że niczego nie pamięta, bo był zbyt pijany. Potem przedstawił swoją wersję wydarzeń. Ewa poślizgnęła się i wpadła do rzeki. Chciał jej pomóc, ale mu się nie udało. Podobno do tej pory nie ujawniał tych faktów, gdyż obawiał się, że zostanie powiązany ze śmiercią 26-latki. Adam Z. pracował z Ewą Tylman.

Zobacz też: 7 faktów o zaginięciu Ewy Tylman

Zobacz też: Rutkowski: Ewa Tylman mogła zostać ZAKATOWANA przy wejściu na most Rocha

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: