WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Wygrałem samochód w "Super Expressie"

Wygrałem samochód w "Super Expressie"

17.09.2016, godz. 05:00
Wygrałem samochód w Super Expressie
foto:

Z "Super Expressem" życie nabiera blasku! Przekonał się o tym Stanisław Kopala z Dębicy (woj. podkarpackie), który w naszej poprzedniej loterii Koło Super Fortuny wygrał nowiutki samochód marki Suzuki.

- Wysłałem 6 SMS-ów i los się do mnie uśmiechnął - cieszy się laureat. Każdy może pójść w jego ślady, bo w naszej trwającej właśnie Jesiennej Zdrapce też można zdobyć nowe auto. - Warto próbować - zachęca zwycięzca.

Zadzwoniliśmy do laureata akurat w chwili, gdy po odebraniu wspaniałej wygranej wracał do domu swoim srebrnym autem. Zatrzymał się, żeby z nami porozmawiać i podzielić się swoim szczęściem. - Marzyłem o nowym samochodzie. Teraz rozkoszuję się jazdą, silnik chodzi cichutko, jest klimatyzacja, nie ma porównania z moją kilkunastoletnią, sfatygowaną skodą fabia - cieszy się pan Stanisław. Wie, co mówi, jest doświadczonym kierowcą i prowadzi w Dębicy własną firmę transportową. Od lat jest też wiernym Czytelnikiem naszej gazety i stałym uczestnikiem naszych konkursów oraz loterii. I "Super Express" przynosi mu szczęście. Już wcześniej kilka razy udawało mu się zdobywać nagrody. Ma na swoim koncie m.in.: budzik, żelazko, aparat fotograficzny i wygrane pieniężne. - Na pewno będę grał dalej i dam sobie szansę w kolejnych losowaniach - zapewnia pan Stanisław.

W naszej Jesiennej Zdrapce również można wygrać NOWE SUZUKI. Wystarczy zebrać 5 kuponów na auto z jednej edycji , wysłać SMS o treści AUTO na nr 7242 (koszt 2,46 zł z VAT) i mieć odrobinę szczęścia w losowaniu. Dziś w "Super Expressie" kolejny kupon na auto. Życzymy powodzenia!

ZOBACZ: REGULAMIN LOTERII AUDIOTEKSOWEJ „JESIENNA ZDRAPKA SUPER EXPRESSU” zwany dalej „Regulaminem”

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: