WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Wyniki matur 2017. PADŁ SERWER OKE! Maturzyści nie mogą sprawdzić, czy zdali

Wyniki matur 2017. PADŁ SERWER OKE! Maturzyści nie mogą sprawdzić, czy zdali

30.06.2017, godz. 00:08
Matura 2016. Geografia. PRZECIEKI, Arkusze, odpowiedzi
Matura 2016. Geografia. PRZECIEKI, Arkusze, odpowiedzi foto: Archiwum

Strona OKE nie działa - piszą maturzyści. Padły serwery Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej. Powodem jest ogłoszenie o północy przez OKE wyników matura 2017. Zbyt wielu maturzystów w tym samym momencie próbowało zalogować się na swoje konto. Taka sytuacja ma miejsce nie po raz pierwszy, dlatego prosimy o cierpliwość.

Równo o północy, 30 czerwca Okręgowa Komisja Egzaminacyjna ogłosiła wyniki matur 2017. Każdy uczeń może sprawdzić swoje indywidualne wyniki matur 2017 i dowiedzieć się, czy zdał i jak mu poszło. To właśnie wyniki matur 2017 zadecydują, czy uczniowie ostatnich klas szkół średnich dostaną się na wymarzone studia. Niestety niektórzy maturzyści mają utrudniony dostęp po swoich wyników matury, ponieważ strona OKE się nie ładuje. Dlaczego nie działa strona OKE? Wszystko przez to, że serwery OKE padły. Są przeciążone, gdyż wszyscy maturzyści chcą natychmiast poznać swoje wyniki. Z tego względu musicie zachować cierpliwość, aby poznać swoje indywidualne wyniki matura 2017.

Jeszcze przed północą zaczęły pojawiać się pierwsze problemy z logowaniem na stronę OKE. Wówczas CKE wyjaśniło na Twitterze, dlaczego niektórzy nie mogą zalogować się do systemu OKE z wynikami matur:

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: