WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Wypadek w Kamieniu Pomorskim: Pijany kierowca zabił 6 osób! To nie pierwszy raz, gdy wsiadł on za kierownicę po alkoholu!

Wypadek w Kamieniu Pomorskim: Pijany kierowca zabił 6 osób! To nie pierwszy raz, gdy wsiadł on za kierownicę po alkoholu!

01.01.2014, godz. 16:35
Kamień Pomorski. Straszliwy wypadek. Kierowca BMW zmasakrował rodzinę. Sześć osób nie żyje
Kamień Pomorski. Straszliwy wypadek. Kierowca BMW zmasakrował rodzinę. Sześć osób nie żyje foto: Super Express

Do wypadku w Kamieniu Pomorskim doszło dziś po południu. Według doniesień policji ofiarami wypadku był m.in. policjant i jego żona. 26-letni kierowca BMW, który spowodował wypadek nie pierwszy raz wsiadł za kółko po alkoholu. W przeszłości był już zatrzymany przez policję za jazdę po pijanemu!

Wśród pięciu dorosłych ofiar śmiertelnych ustalono, że znalazł się policjant wraz żoną. Prawdopodobnie wszyscy poszkodowani w wypadku byli spokrewnieni.

Kierowca, który spowodował wypadek w Kamieniu Pomorskim w chwili zatrzymania był pijany. Badania wykazały, że miał aż 2 promile alkoholu we krwi. Do wypadku doszło, gdy kierujący samochodem wpadł w poślizg. Pomimo ograniczeń (próg zwalniający), które obowiązują w pobliża miejsca wypadku pijany kierowca jechał z dużą prędkością. W pewnym momencie wjechał na chodnik, którym szła grupa osób. 26-latek kierujący samochodem już wcześniej był zatrzymywany przez policję za jazdę pod wpływem alkoholu.

Wszystko o wypadku w Kamieniu Pomorskim: STRASZLIWA MASAKRA w Kamieniu Pomorskim. PIJANY kierowca BMW zabił SZESĆ OSÓB!

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: