WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Wzruszające słowa księdza nad grobem Ewy Tylman

Wzruszające słowa księdza nad grobem Ewy Tylman

06.08.2016, godz. 15:09
Grób Ewy Tylman
foto: Andrzej Schodkowski

Pogrzeb Ewy Tylman odbył się w mieście, w którym dorastała - w Koninie. Ostatnie pożegnanie tragicznie zmarłej kobiety poprzedziła msza święta, podczas której ksiądz wygłosił wzruszające pożegnanie. Przy tych słowach ciężko było powstrzymać wzruszenie

Na pogrzeb Ewy Tylman przybyły tłumy. W ostanim pożegnaniu tragicznie zmarłej udział wzięła jej rodzina, przyjaciela, a także mieszkańcy Konina, którzy nie mogli przejść obojętnie wobec losu dziewczyny. Na życzenie ojca zmarłej na cmentarzu zagrała orkiestra dęta PAK KWB Konin. Złożenie trumny do grobu poprzedziła msza święta w kościele pod wezwaniem św. Wojciecha w Koninie. Po słowach, które wypowiedział duchowny nad ciałem Ewy Tylman ciężko było powstrzymać wzruszenie.

- Polecamy Bogu św. pamięci Ewę, by cieszyła się chwałą nieba i z wysokości pomagała rodzicom, rodzeństwu i nam wszystkim przejść przez życie dobrze czyniąc – powiedział ks. Józef Wysocki, proboszcz parafii św. Wojciecha w Koninie.

26-letnia Ewa Tylman została pochowana na cmentarzu komunalnym w Koninie. Wciąż nie wiadomo, jaka była przyczyna zgonu dziewczyny. Głównym podejrzanym w sprawie śmierci Ewy jest jej kolega Adam Z. Mężczyzna cały czas przebywa w areszcie. Usłyszał zarzut zabójstwa z zamiarem ewentualnym.

ZOBACZ: W tym grobie pochowano Ewę Tylman [ZDJĘCIA]

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: