WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska Wzruszające słowa księdza nad grobem Ewy Tylman

Wzruszające słowa księdza nad grobem Ewy Tylman

06.08.2016, godz. 15:09
Grób Ewy Tylman
foto: Andrzej Schodkowski

Pogrzeb Ewy Tylman odbył się w mieście, w którym dorastała - w Koninie. Ostatnie pożegnanie tragicznie zmarłej kobiety poprzedziła msza święta, podczas której ksiądz wygłosił wzruszające pożegnanie. Przy tych słowach ciężko było powstrzymać wzruszenie

Na pogrzeb Ewy Tylman przybyły tłumy. W ostanim pożegnaniu tragicznie zmarłej udział wzięła jej rodzina, przyjaciela, a także mieszkańcy Konina, którzy nie mogli przejść obojętnie wobec losu dziewczyny. Na życzenie ojca zmarłej na cmentarzu zagrała orkiestra dęta PAK KWB Konin. Złożenie trumny do grobu poprzedziła msza święta w kościele pod wezwaniem św. Wojciecha w Koninie. Po słowach, które wypowiedział duchowny nad ciałem Ewy Tylman ciężko było powstrzymać wzruszenie.

- Polecamy Bogu św. pamięci Ewę, by cieszyła się chwałą nieba i z wysokości pomagała rodzicom, rodzeństwu i nam wszystkim przejść przez życie dobrze czyniąc – powiedział ks. Józef Wysocki, proboszcz parafii św. Wojciecha w Koninie.

26-letnia Ewa Tylman została pochowana na cmentarzu komunalnym w Koninie. Wciąż nie wiadomo, jaka była przyczyna zgonu dziewczyny. Głównym podejrzanym w sprawie śmierci Ewy jest jej kolega Adam Z. Mężczyzna cały czas przebywa w areszcie. Usłyszał zarzut zabójstwa z zamiarem ewentualnym.

ZOBACZ: W tym grobie pochowano Ewę Tylman [ZDJĘCIA]

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: