WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Ciekawostki USA
Se.pl wiadomości polska Wzruszające słowa pożegnania pracowników do rodziny Ewy Tylman

Wzruszające słowa pożegnania pracowników do rodziny Ewy Tylman

03.08.2016, godz. 11:07
Ewa Tylman
foto: Facebook

Kiedy 25 lipca z Warty przepływającej koło Czerwonaka wyłowiono ciało kobiety, policja była niemal pewna, że to Ewa Tylman. Tożsamość zwłok udało się jednak potwierdzić dopiero po badaniach DNA. Pogrzeb 27-letniej dziewczyny odbędzie się w sobotę, 6 sierpnia. Tymczasem pracownicy Rossmanna, gdzie pracowała Ewa Tylman złożyli rodzinie dziewczyny słowa współczucia.

25 lipca to data, która okazała się przełomowa w poszukiwaniach Ewy Tylman. To właśnie wtedy, około godziny 19 w miejscowości Czerwonak jeden z przechodniów zauważył zwłoki, które dryfowały po Warcie. Zaraz potem na miejscu makabrycznego znaleziska pojawili się policyjni technicy, którzy zabezpieczyli ciało do sekcji zwłok. 1 sierpnia po badaniach DNA śledczy potwierdzili, że to zagininona w listopadzie 27-latka. Przypomnijmy, że w związku z zaginięciem dziewczyny, od grudnia w areszcie przebywa Adam Z., któremu postawiono zarzut zabójstwa z zamiarem ewentualnym.

Po tym, gdy policja potwierdziła tożsamość Ewy Tylman, rodzina dziewczyny zajęła się organizacją pogrzebu. Wiadomo, że ostatnie pożegnanie 27-latki odbędzie się w sobotę, 6 sierpnia. W związku z dramatem, jaki przeżywa rodzina Ewy Tylman, pracownicy Rossmanna złożyli kondolencje. Nekrolog został opublikowany w Gazecie Wyborczej w środę, 3 sierpnia.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: