WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Wzruszające słowa pożegnania pracowników do rodziny Ewy Tylman

Wzruszające słowa pożegnania pracowników do rodziny Ewy Tylman

03.08.2016, godz. 11:07
Ewa Tylman
foto: Facebook

Kiedy 25 lipca z Warty przepływającej koło Czerwonaka wyłowiono ciało kobiety, policja była niemal pewna, że to Ewa Tylman. Tożsamość zwłok udało się jednak potwierdzić dopiero po badaniach DNA. Pogrzeb 27-letniej dziewczyny odbędzie się w sobotę, 6 sierpnia. Tymczasem pracownicy Rossmanna, gdzie pracowała Ewa Tylman złożyli rodzinie dziewczyny słowa współczucia.

25 lipca to data, która okazała się przełomowa w poszukiwaniach Ewy Tylman. To właśnie wtedy, około godziny 19 w miejscowości Czerwonak jeden z przechodniów zauważył zwłoki, które dryfowały po Warcie. Zaraz potem na miejscu makabrycznego znaleziska pojawili się policyjni technicy, którzy zabezpieczyli ciało do sekcji zwłok. 1 sierpnia po badaniach DNA śledczy potwierdzili, że to zagininona w listopadzie 27-latka. Przypomnijmy, że w związku z zaginięciem dziewczyny, od grudnia w areszcie przebywa Adam Z., któremu postawiono zarzut zabójstwa z zamiarem ewentualnym.

Po tym, gdy policja potwierdziła tożsamość Ewy Tylman, rodzina dziewczyny zajęła się organizacją pogrzebu. Wiadomo, że ostatnie pożegnanie 27-latki odbędzie się w sobotę, 6 sierpnia. W związku z dramatem, jaki przeżywa rodzina Ewy Tylman, pracownicy Rossmanna złożyli kondolencje. Nekrolog został opublikowany w Gazecie Wyborczej w środę, 3 sierpnia.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: