WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Zabił 51-latkę i popełnił SAMOBÓJSTWO! Makabryczne odkrycie w Nowym Dworze Mazowieckim

Zabił 51-latkę i popełnił SAMOBÓJSTWO! Makabryczne odkrycie w Nowym Dworze Mazowieckim

04.10.2016, godz. 11:13
Brutalne morderstwo w Rudzie Śląskiej
foto: FOTO SE

Makabryczne odkrycie w Nowym Dworze Mazowieckim. W jednym z domów odkryto ciała 51-letniej kobiety oraz 42-letniego mężczyzny. Jak podaje RMF FM, mężczyzna zamordował kobietę, a potem popełnił samobójstwo. Napastnik miał też zostawić list pożegnalny.

Do makabrycznego odkrycia doszło w poniedziałek, 3 października. W jednym z mieszkań na osiedlu Modlin, natrafiono na ciała 51-letniej kobiety oraz 40-letniego mężczyzny. Jak ustaliło RMF FM, 41-latek zamorodował kobietę, a potem popełnił samobójstwo. Zostawił też list pożegnalny, z którego wynika, że miał problemy finansowe i osobiste. Mężczyzna miał również wysyłać SMS-y do swoich rodziców, w których sugerował, że może odebrać sobie życie. Wiadomo, że razem z 51-letnią kobietą 40-latek od jakiegoś czasu był w związku. Dokładne okoliczności tragicznych śmierci będzie teraz wyjaśniać policja z Nowego Dworu Mazowieckiego. 4 października ma się odbyć sekcja zwłok obu osób. Tego samego dnia mamy poznać wyniki prac lekarzy z Zakładu Medycyny Sądowej.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: