WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Zablokował tunel, bo czytał gazetę

Zablokował tunel, bo czytał gazetę

13.10.2016, godz. 02:00
Policjanci, którzy zginęli
Policjanci, którzy składają przysięgę, ślubują: służyć wiernie Narodowi, chronić ustanowiony Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej porządek prawny, strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia. Wielu z nich zapłaciło za bycie policjantem najwyższą cenę. foto: FOTO SE

Nieprawdopodobnym tupetem wykazał się 64-letni mieszkaniec Radzionkowa pod Tarnowskimi Górami (woj. śląskie). Wjechał swoim hyundaiem do tunelu, wyłączył silnik i jak gdyby nigdy nic zaczął czytać gazetę.

 

Tym samym zablokował tunel, a przed jednym wjazdem i drugim ustawiły się sznurki samochodów. Rozwścieczeni kierowcy wezwali policję. Pozbawiony wyobraźni mężczyzna usłyszał już zarzut blokowania tunelu, jazdy bez świateł oraz niezastosowania się do znaku B-31 nakazującego ustąpienie pierwszeństwa dla nadjeżdżających z naprzeciwka.

Co najdziwniejsze, mężczyzna uważa jednak, że było dużo miejsca, by inne samochody mogły bez przeszkód przejechać. Dlaczego się zatrzymał i wziął za poranną prasę, ma wyjaśnić w sądzie. 

Zobacz: Kierowców czekają zmiany? Ważny wyrok Trybunału Konstytucyjnego

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: