WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl - Wiadomości, Polityka, Informacje, Wydarzenia, Sport.pl wiadomości polska Zabójstwo dziennikarza z Mławy. Bartosz N. DOSTANIE dożywocie? Ruszył proces

Zabójstwo dziennikarza z Mławy. Bartosz N. DOSTANIE dożywocie? Ruszył proces

13.10.2016, godz. 14:15
On zabił dziennikarza z Mławy Łukasza Masiaka? POSZUKIWANY Bartosz Nowicki
foto: Policja

Zabójstwo dziennikarza z Mławy. Przed sądem w Płocku rozpoczął się proces Bartosza N. który jest podejrzany o zabójstwo mławskiego dziennikarza Łukasza Masiaka. 32-letni podejrzany usłyszał zarzut zabójstwa z zamiarem ewentualnym. Grozi mu dożywocie.

Zabójstwo dziennikarza z Mławy. Bartosz N. który stanął dziś przed sądem w Płocku został oskarżony o zabójstwo Łukasza Masiaka, dziennikarza i szefa portalu naszamlawa.pl. Do tragedii doszło w nocy z 13 na 14 czerwca w klubie . Według prokuratury 32-latek po sprzeczce z Łukaszem Masiakiem kopnął go w głowę, co spowodowało niewydolność krążeniowo-oddechową i następstwie śmierć dziennikarza. Oskarżony Bartosz N. nie przyznał się do winy i odmówił składań zeznań przed sądem. - Nigdy nie godziłem się z tym, żeby komuś zrobić krzywdę. Zawsze byłem przeciwnikiem przemocy - powiedział tylko.

Dziś przed sądem zeznawała wdowa po dziennikarzu. Kobieta powiedziała, że jej mąż wielokrotnie otrzymywał pogróżki, raz został pobity. Jej zdaniem Łukasz Masiak miał zamiar sprzedać swój portal naszamlawa.pl.

Zobacz też: Łukasz Masiak NIE ŻYJE. Kim był dziennikarz z Mławy od "trudnych spraw"? Grożono mu wielokrotnie

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: