WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości polska ZDJĘCIA: Żona Kubanka je posłowi, Dariuszowi Jońskiemu, z pałeczki

ZDJĘCIA: Żona Kubanka je posłowi, Dariuszowi Jońskiemu, z pałeczki

03.10.2012, godz. 11:44
Żona Kubanka je posłowi z pałeczki
foto:

To się nazywa prawdziwa miłość. Dariusz Joński (33 l.), rzecznik prasowy klubu poselskiego Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w przerwach między burzliwymi debatami, krytykowaniem rządu i obmyślaniem politycznej strategii spędza czas ze swoimi najbliższymi - żoną Małgorzatą (33 l.) i córeczką Laurą (6 mies.). Ostatnio zabrał je obie na surową rybę z ryżem i wodorostami. Czy też - jak mawia się w dobrym towarzystwie - na sushi.

Dariusz Joński dzieli życie między Warszawę a rodzinną Łódź. Tu znajduje spokój i odprężenie. A czy jest lepszy sposób na relaks niż towarzystwo tych, których kocha się najbardziej?

- Każdą wolną chwilę staram się spędzać z moją rodziną: ukochaną żoną Małgosią i naszym największym skarbem, córeczką Laurą - wyznaje nam polityk. Ostatnio cała trójka wybrała się na spacer do słynnej łódzkiej Manufaktury, czyli centrum handlowo-rozrywkowego w dawnej fabryce Izraela Poznańskiego z czasów "Ziemi obiecanej". Laura ciekawie spoglądała na kolorowe wystawy sklepowe z wózka, a jej rodzice zastanawiali się, co by tu spałaszować.

W końcu ich wybór padł na modne i kosmicznie drogie sushi. Dariusz Joński i jego mająca kubańskie korzenie żona usiedli wygodnie w fotelach i czekali na zamówienie. Gdy pojawiło się na stole, poseł Sojuszu Lewicy Demokratycznej chwycił za pałeczki i... zaczął karmić panią Małgorzatę. Tak powinno się dbać o swoją ukochaną!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: