WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Żeliszewo. Dwie nastolatki wpadły do jeziora! Jedną uratowano, druga jest wciąż poszukiwana

Żeliszewo. Dwie nastolatki wpadły do jeziora! Jedną uratowano, druga jest wciąż poszukiwana

30.05.2017, godz. 10:52
WOPR
foto: Eastnews

Tragedia na jeziorze w Żeliszewie! W poniedziałek 29 maja dwie dziewczyny wypadły z przewrócenej łódki. Jedną odnaleziono. Była wyziębiona, ale przytomna. Z wody wyciągnął ją przypadkowy przechodzień. Dziewczynę przewieziono do szpitala. Ratownicy poszukują drugiej nastolatki.

Strażacy otrzymali zgłoszenie o wywróconej łódce w poniedziałek 29 maja ok. godz. 20.00. Kiedy przybyli na miejsce, zobaczyli tonącą nastolatkę i podpływającego do niej chłopaka. To przypadkowy przechodzień, który jako pierwszy zauważył 17-latkę. Dziewczynę czym prędzej wciągnięto na łódkę, zaś chłopak chwycił się pontonu. Poszkodowaną przewieziono do szpitala. Mężczyzna czuje się dobrze.

We wtorek o 8.30 wznowiono poszukiwania drugiej nastolatki, która feralnego wieczoru wypadła z łódki. - Okazało się, że dziewczyna miała towarzyszkę, z którą pływała tą łódką - powiedział w rozmowie z TVN24 młodszy aspirant Mirosław Dzidek z Państwowej Straży Pożarnej w Choszcznie. Trwa przeszukiwanie lini brzegowej. 16-latki szukają też nurkowie, którzy na głębokości 18 metrów znaleźli jedynie łódkę. Jezioro jest miejscami głębokie na 30 metrów.

Zobacz też: Z zazdrości ZMASAKROWAŁ byłego Ani za "lajka"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: