WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska ZIELONKA: 19-letnia Aneta T. ZGWAŁCONA, ZABITA, ZAKOPANA przez byłego chłopaka

ZIELONKA: 19-letnia Aneta T. ZGWAŁCONA, ZABITA, ZAKOPANA przez byłego chłopaka

11.06.2012, godz. 14:46
Zgwałcona, zabita, zakopana
foto:

Aneta T. (+ 19 l.) 28 maja zaginęła bez śladu. Przez ponad tydzień szukali jej zrozpaczona rodzina, przyjaciele i znajomi z Zielonki. Niestety, kilka dni temu na jaw wyszła makabryczna prawda. Okazało się, że dziewczyna nie żyje. Według śledczych za jej śmierć odpowiada były chłopak - Łukasz J. (20 l.), który nie mógł pogodzić się z tym, że go odrzuciła. Dlatego porwał ją, zgwałcił i najprawdopodobniej zabił. Potem zakopał jej nagie ciało na niedużej polance w lasach między Zielonką a Markami.

Aneta T. (+19 l.) i Łukasz J (20 l.) spotykali się kilka miesięcy. Gdy dziewczyna odkryła, że wybranek jej serca jest złodziejem, rzuciła go. On miał zranione serce. Spotykał się z inną dziewczyną, by wzbudzić w Anecie zazdrość.

W poniedziałek 28 maja zobaczyli się niedaleko jej domu w Zielonce. Łukasz J. zwabił dziewczynę podstępem do swojego mieszkania w Markach. Według śledczych tam ją związał, pobił i zgwałcił. Aneta próbowała się bronić, ale nie miała szans. Kilka godzin później już nie żyła.

Podczas ostatnich przesłuchań chłopak zeznał, że rzeczywiście spotkał się z Anetą w dniu jej zaginięcia. Mieli m.in. wspólnie pić alkohol. Po imprezie dziewczyna, wychodząc z mieszkania, miała spaść na beton z drewnianych schodów.

Łukasz J. twierdził, że się wystraszył, dlatego zostawił ją w domu i poszedł na imprezę. A gdy wrócił i zobaczył, że nie żyje, spalił jej ubranie i zakopał zwłoki w lasie. - Czeka nas trudne śledztwo, bo Łukasz J. ciągle zmienia wersje wydarzeń. W jego zeznaniach jest wiele nieścisłości - wyjaśnia Robert Kiełek, prokurator z Wołomina.

- Łukasz J. wskazał miejsce ukrycia ciała - dodaje. Dopiero jednak szczegółowa sekcja zwłok wykaże, w jaki sposób Aneta zginęła. Na razie biegli nie znaleźli na jej ciele śmiertelnych obrażeń.

Niewykluczone, że Aneta została uduszona lub zginęła podczas szamotania z oprawcą. Łukasz J. odpowie za porwanie, gwałt i nieumyślne spowodowanie śmierci.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: