WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Ziobro interweniuje w sprawie wyroku dla zabójcy Wiktorii z Krapkowic: Jest za NISKI!

Ziobro interweniuje w sprawie wyroku dla zabójcy Wiktorii z Krapkowic: Jest za NISKI!

28.09.2016, godz. 11:41
Ziobro interweniuje w sprawie wyroku dla zabójcy Wiktorii z Krapkowic: Jest za NISKI!
Ziobro interweniuje w sprawie wyroku dla zabójcy Wiktorii z Krapkowic: Jest za NISKI! foto: Archiwum

Zbigniew Ziobro zapowiedział interwencję w sprawie wyroku dla zabójcy Wiktorii z Krapkowic. Artur W. został skazany na karę 14 lat pozbawienia wolności. - Kara nie jest adekwatna do czynu - powiedział minister sprawiedliwości.

Artur W., który był oskarżony o zabójstwo został skazany na karę 14 lat pozbawienia wolności. - Wiktoria zmarła na skutek utonięcia w kolektorze ściekowym, do którego wrzucił ją oskarżony - mówił sędzia Jarosław Mazurek z Sądu Okręgowego w Opolu po ogłoszeniu wyroku i podkreślał, ze Artur W. nigdy nie przyznał się do morderstwa, a jedynie do rozboju. Sprawą zainteresował się sam minister sprawiedliwości. - Takie przestępstwa trzeba piętnować, a wyroki powinny być wysokie. Prokuratura z pewnością skieruje apelację w tej sprawie - zaznaczył Zbigniew Ziobro.

Młodociany bandyta chciał ukraść dziewczynie telefon. Popchnął ją, uderzyła się w głowę i straciła przytomność. Oskarżony chciał zatrzeć ślady, nie wyczul u dziewczyny pulsu i dlatego zaciągnął ciało do kolektora. - To morderca. Jak wyjdzie to znowu kogoś zabije - mówili po rozprawie zapłakani rodzice Wiktorii z Krapkowic.

Zobacz: Rodzice Wiktorii z Krapkowic: Morderca naszej córki znowu kogoś zabije!

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: