WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Żmija wypełzła na mnie spod wanny

Żmija wypełzła na mnie spod wanny

22.08.2016, godz. 05:00
Żmija wypełzła na mnie spod wanny
foto: SE/EAST NEWS

Horror w środku miasta! Kiedy pani Bożena z Żar (woj. lubuskie) weszła do łazienki, spod wanny wypełzła w jej kierunku jadowita żmija. Kobieta przeżyła tylko dzięki nerwom ze stali!

Pani Bożena mieszka wraz z trójką dzieci na parterze kamienicy w centrum Żar. Było popołudnie, kiedy po obiedzie postanowiła skorzystać z łazienki. Weszła do pomieszczenia i ze zgrozą usłyszała syk. Po sekundzie na środek toalety wypełzła straszliwa bestia. Śmiertelnie jadowita żmija zygzakowata.

Gdyby kobieta spanikowała i podniosła larum, pewnikiem dziś nie byłaby w stanie opowiadać o swych przeżyciach, bo żmija uczulona jest na nagły ruch. Jednak dzielna pani Bożena powoli wysunęła się z łazienki i wezwała strażaków.

Gada z łazienki usuwało aż trzech druhów. Po zapakowaniu w specjalny szklany pojemnik wywieziono żmiję do lasu i wypuszczono.

Skąd taki gad w środku miasta? Wszystko wskazuje na to, że przypełzł z pobliskich ogrodów na podwórze kamienicy. W piwnicy domu leżą sterty drewna na opał. Wąż ukrył się między nimi, a stamtąd wraz z kłodami drewna domownicy przynieśli go w koszu pod piec. W mieszkaniu, czując zagrożenie, żmija postanowiła uciec w bezpieczne miejsce, czyli... pod wannę pani Bożeny.

- Zagrożenie minęło, ale i tak wchodzę do łazienki z obawą, że może tam czyhać niebezpieczeństwo - mówi mieszkanka centrum Żar.

ZOBACZ: 17-miesięczny chłopiec ZAGRYZŁ na śmierć jadowitego węża!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: