WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości polska Niezwykły musical o papieżu: "Karol Wojtyła. Historia prawdziwa"

Niezwykły musical o papieżu: "Karol Wojtyła. Historia prawdziwa"

31.03.2014, godz. 02:00
Zobacz niezwykły musical o papieżu
Widowisko pokazuje drogę Karola Wojtyły do Watykanu foto:

To pierwsze i jedyne takie wydarzenie na świecie. Już 2 kwietnia na deskach Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie odbędzie się wielka premiera niezwykłego musicalu o Janie Pawle II.

"Karol Wojtyła. Historia prawdziwa" to dwugodzinne widowisko przedstawiające w nietuzinkowy sposób życie Ojca Święta. Opowieść zaczyna się od strzałów na placu Świętego Piotra, dając pretekst do projekcji wspomnień z jego dzieciństwa i drogi, która zawiodła go do Watykanu. Ale nie tylko oryginalny scenariusz zasługuje tutaj na uwagę. Widzowie będą zachwyceni oprawą widowiska, która łączy wszystkie formy artystyczne: śpiew, taniec, znakomite kostiumy i zapierającą dech scenografię. Publiczność zaskoczą efekty specjalne o skali nieznanej do tej pory w historii teatru w Europie. Autorami muzyki do spektaklu są izraelsko-jemeńska piosenkarka Noa oraz włoski kwartet skrzypcowy Solis String Quartet.

Bilety na włoski musical operowy "Karol Wojtyła. Historia prawdziwa" można kupić na stronie eBilet.pl oraz w salonach sieci Empik. Ceny biletów zaczynają się od 99 złotych.

W Polsce spektakle odbędą się w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie (2, 3, 4 kwietnia 2014 roku) i na warszawskim Torwarze (8, 9 kwietnia 2014 roku).

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: