WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Związkowiec pedofil złapany

Związkowiec pedofil złapany

27.07.2017, godz. 05:00
PEDOFIL ZWIĄZKOWIEC
PEDOFIL ZWIĄZKOWIEC foto:

Skandal w Związku Zawodowym Sierpień 80. Franciszek G. (63 l.), jeden z członków Komisji Krajowej oraz przewodniczący związku w tyskiej fabryce Fiata (woj. śląskie) został zatrzymany przez policję i usłyszał zarzuty pedofilskie!

To był znany, lubiany i ceniony działacz związkowy. Nikt nawet nie podejrzewał, że ma chore skłonności. Tym większy jest szok po tym, co się stało. Bo Franciszek G. wpadł w pułapkę zastawioną przez internautkę.

- 29-letnia kobieta, która podawała się w sieci za 14-letnią dziewczynkę, otrzymała od podejrzanego niedwuznaczną ofertę - relacjonuje zastępca prokuratora rejonowego w Tychach Leonard Synowiec. Mężczyzna złożył jej propozycję obcowania płciowego, a ona przystała na zaproponowane miejsce spotkania, po czym zawiadomiła policję.

Do spotkania doszło 12 maja. Jednak zamiast seksu z dzieckiem na Franciszka G. czekała już policyjna zasadzka. Na jego rękach zatrzasnęły się kajdanki, a następnego dnia mężczyzna usłyszał zarzuty usiłowania nakłonienia małoletniej do stosunku płciowego. - Przyznał się do winy i złożył wniosek o dobrowolne poddanie się karze. Akt oskarżenia w tej sprawie jeszcze nie trafił do sądu - informuje prokurator Synowiec.

Na razie związkowcy z Sierpnia 80są bardzo oszczędni w reakcjach. Patryk Kosela, rzecznik prasowy związku, przekazał jedynie informację, że do czasu wyjaśnienia sprawy związek wstrzymuje się z jakimikolwiek komentarzami. - Nic nie wiedzieliśmy do tej pory o sprawie. Decyzja leży w rękach Komisji Krajowej - mówi Patryk Kosela.

Zobacz: Kijowski postanowił odejść z KOD

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: