WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości polska Zwłoki 12-latka ZNALEZIONE w Limanowej. To było samobójstwo?!

Zwłoki 12-latka ZNALEZIONE w Limanowej. To było samobójstwo?!

19.06.2017, godz. 08:49
Policja, morderstwo
foto: EAST NEWS

Policjanci z Limanowej wyjaśniają tragiczne okoliczności śmierci 12-letniego chłopca, którego zwłoki zostały odnalezione w pustostanie w gminie Łukowica. Funkcjonariusze nie wykluczają, że nastolatek popełnił samobójstwo - opisuje Gazeta Krakowska.

Do makabrycznego odkrycia w gminie Łukowica (woj. małopolskie) doszło w piątek, 16 czerwca po południu. W jednym z pustostanów odnaleziono zwłoki 12-letniego chłopca. Policjanci weszli do budynku po godzinie 21. - Decyzją prokuratora ciało dziecka zabezpieczono do badań sekcyjnych. Ustalane są okoliczności tej tragedii - powiedział Gazecie Krakowskiej st. asp. Stanisław Pierzyga z limanowskiej policji. Ze względu na charakter sprawy funkcjonariusze nie udzielają szczegółowych informacji.

Na miejscu do bardzo późnych godzin pracowała ekipa dochodzeniowo-śledcza. Zabezpieczono również ciało 12-latka do sekcji zwłok.REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: