WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska ZWYROL wyłupił oczy Milenie i zgwałcił! Jaki będzie wyrok?

ZWYROL wyłupił oczy Milenie i zgwałcił! Jaki będzie wyrok?

07.11.2016, godz. 10:20
ZGWAŁCIŁ I OŚLEPIŁ W PIWNICY
ZGWAŁCIŁ I OŚLEPIŁ W PIWNICY foto: Przemysław Szyszka/Super Express

Powiedzieć o nim bestia to mało! Grzegorz P. (45 l.), ogrodnik z Gniezna (woj. wielkopolskie), kciukami wyłupił oczy Milenie Walczak (24 l.), a potem ją brutalnie zgwałcił. Po wszystkim odprowadził swoją ofiarę pod drzwi jej domu.

Tego feralnego dnia zwabił Milenę Walczak do swojego bloku i zaciągnął do piwnicy. Tam rozpoczął chory festiwal nienawiści. Zaczął bić bezbronną kobietę. Złamał jej szczękę, powybijał zęby, ciągnął za włosy. Horroru było mu jednak mało. Kciukami wyłupił przerażonej kobiecie oczy. Oślepionej kobiety ani myślał jednak uwalniać.

"Zaprowadził ją do mieszkania i tam doprowadził do obcowania płciowego" - czytała na sali akt oskarżenia prokurator Barbara Zapalska z Prokuratury Okręgowej w Gnieźnie. W sądzie nie potrafił powiedzieć, dlaczego oślepił swoją znajomą. - Nie wiem, dlaczego wydusiłem jej te oczy - mówił, a zaraz potem pokazał, jak dwoma palcami prawej ręki wcisnął oczy do oczodołu Milenie Walczak. Po gwałcie i okaleczeniu kobiety jak gdyby nigdy nic odprowadził poturbowaną ofiarę do domu.

Gnieźnianka była przerażona, mężczyzna wiele razy jej groził. A że kobieta ma małą córeczkę Julkę (4 l.), bardzo bała się niezrównoważonego znajomego. Dlatego przez kilka dni milczała jak zaklęta. Kiedy jednak dotarło do niej, że będzie niewidoma, zdecydowała się opowiedzieć o swoim dramacie.

Marianna Walczak, matka Mileny, mówi, że wszyscy ostrzegali młodą kobietę przed kryminalistą. Grzegorz P. siedział już w więzieniu za pobicia i kradzieże. Mężczyzna wiele razy groził samej Milenie i jej rodzinie, że ich pozabija. Na początku października zeszłego roku, na miesiąc przed okaleczeniem kobiety, pobił ją i już wtedy wkładał jej palec do oka. Mimo to Milena  utrzymywała kontakt ze swoim oprawcą. Skończyło się tragedią.

Teraz niewidoma Milena W. wciąż nie może dojść do siebie po tragedii, jaka ją spotkała. - Jest wciąż załamana - mówi jej matka. Grzegorzowi P. za okrutną zbrodnię, której się dopuścił, grozi 15 lat za kratkami.

Zobacz: Wreszcie odkryją, kto obdarł Kasię ze skóry

Źródło: UWAGA! TVN/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: