WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości polska Żyliny (woj. podlaskie): Handlarze narkotyków w rękach policji [GALERIA]

Żyliny (woj. podlaskie): Handlarze narkotyków w rękach policji [GALERIA]

25.04.2017, godz. 16:12
HANDLARZE Z SUWALK TEM 2
foto: Policja

Policjanci z Suwałk (woj. podlaskie) w samochodach i mieszkaniach 43-letniego mężczyzny i 21-letniej kobiety znaleźli olbrzymie ilości marihuany, ecstasy i amfetaminy. Mundurowi dotarli do handlarzy – niczym po nitce do kłębka – dzięki znajomości miejsc, w których gromadzą się narkomani.

Policjanci, sprawdzając miejsca, w których często zażywane są narkotyki, odkryli, że zamieszkały w pobliżu jednego z takich punktów 43-letni mieszkaniec Suwałk może trudnić się handlem zakazanymi środkami. Mundurowi zaczaili się na niego i jego 21-letnią wspólniczkę – mieszkankę Augustowa – przy szosie w okolicach wsi Żyliny. Oboje jechali samochodami. Mężczyzna na widok radiowozu porzucił auto i próbował uciekać pieszo, szybko jednak został złapany. W samochodach mężczyzny i kobiety policjanci odnaleźli łącznie ok. 400 g marihuany. Po przeszukaniu ich mieszkań mundurowym udało się odnaleźć kolejne 80 g marihuany, ponad 280 g amfetaminy i ponad 150 tabletek ecstasy u niego oraz 60 g marihuany u niej.

Za posiadanie znacznych ilości zakazanych substancji i wprowadzanie ich do obrotu oboje wkrótce odpowiedzą przed sądem.

Zobacz: Seksowna modelka kibicuje Barcelonie. Po El Clasico rozebrała się z radości! [ZDJĘCIA]

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: