WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat 23-latek UGOTOWAŁ się żywcem w kwasie w parku! Wszystko nagrała jego siostra [ZDJĘCIA]

23-latek UGOTOWAŁ się żywcem w kwasie w parku! Wszystko nagrała jego siostra [ZDJĘCIA]

18.11.2016, godz. 08:30
Gejzer
foto: SHUTTERSTOCK

Makabryczny wypadek w parku narodowym Yellowstone. Jak podaje BBC, 23-letni turysta potknął się i wpadł do jednego z gorących źródeł. Ze względu na wysokie stężenie kwasu w wodzie, jego ciało rozpuściło się. Jak podaje BBC, cały wypadek został nagrany przez siostrę turysty, służby zdecydowały, że go nie ujawnią.

Colin Scott, 23-letni turysta wybrał się wraz z siostrą do parku narodowego Yellowstone. W pewnym momencie, nie bacząc na znaki ostrzegawcze, podszedł do gorącego źródła, ponieważ chciał sprawdzić temperaturę wody. Niestety, przez przypadek mężczyzna się potknął i wpadł do wody. Ze względu na wysokie stężenie kwasu, jego ciało rozpuściło się w gorącym źródle. Temperatura w takich zbiornikach przekracza 90 stopni Celsjusza. Jak podaje BBC, nieszczęśliwy wypadek nagrała jego siotra, ale ze względu na makabryczne szczegóły, służby nie zdecydowały się go opublikować. Ratownicy nie podają również, jak przebiegała akcja ratunkowa.

- Dojście do źródeł jest zagrodzone ze względu na bezpieczeństwo osób oraz żeby chronić zasoby naturalne, które są niezwykle delikatne - powiedziała strażniczka parku Yellowstone.

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: