WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat 33-letni Polak PODCIĄŁ sobie gardło na sali sądowej! [ZDJĘCIE]

33-letni Polak PODCIĄŁ sobie gardło na sali sądowej! [ZDJĘCIE]

12.01.2017, godz. 10:25
police tape, taśma policyjna usa
foto: EAST NEWS

Chwile grozy na sali sądowej w jednym z walijskich sądów! Jak opisuje "Polish Express" 33-letni Polak, który miał odpowiadać za napaść seksualną na pracownicę sklepu, tuż przed rozprawą podciął sobie gardło. Desperatowi natychmiast pomogli sanitariusze.

11 stycznia w walijskim sądzie w Haverfordwest miał się rozpocząć proces w sprawie Łukasza P. 33-letni Polak został oskarżony o napaść seksualną na pracownicę sklepu. Do rozpoczęcia rozprawy jednak nie doszło, ponieważ oskarżony podjął dramatyczny krok - tuż przed wejściem sędziego na salę, 33-latek podciął sobie gardło! Wszystkie osoby znajdujące się na sali zostaly wyproszone, zaś rannemu Polakowi pomocy udzielili sanitariusze. Wiadomo, że 33-latek został przetransportowany do szpitala helikopterem. Policja nie ujawnia, w jakim jest stanie.

Polak miał napastować seksualnie pracownicę 30 października w 2016 roku. Dwa dni później został zatrzymany. - To, co zrobił, sprawiło, że poczułam się obrzydliwie. Miało to wpływ na moją pracę, ponieważ teraz nie czuję się bezpiecznie i nie mogę pracować w nocy - powiedziała później jego ofiara.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: