WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat 6-latek zabił 13-dniową siostrę! Zatłukł ją na śmierć

6-latek zabił 13-dniową siostrę! Zatłukł ją na śmierć

15.08.2016, godz. 12:30
6-cio latek zabił 13- dniową siostrę
6-cio latek zabił 13- dniową siostrę foto: Facebook

Nieprawdopodobna zbrodnia na Florydzie! 6-letni chłopiec pobił na śmierć 13-dniową siostrę, bo był o nią zazdrosny. Matka wcześniej zostawiła ich razem w samochodzie. Kobietę zatrzymano.

Szok! 6-letni chłopiec z Florydy zatłukł na śmierć małą siostrzyczkę. Matka zostawiła Frankiego (6 l.) i Kathleen (+13 dni) w samochodzie przed sklepem i poszła na zakupy. Niemowlę płakało, a zirytowany chłopiec chwycił je i brutalnie pobił. Gdy Kathleen Marie Steele (62 l.) wróciła, dziewczynka nie żyła. Matka została zatrzymana za nie dopilnowanie dzieci.

ZOBACZ TEŻ: SZOK! 3-latek zastrzelił mamę!

Kilka lat temu Steele stała się popularna w USA dzięki udziałowi w programie telewizyjnym dokumentującym jej bardzo późną ciążę i poród. Urodziła wtedy właśnie Frankiego, a potem, dzięki sztucznemu zapłodnieniu, jeszcze dwoje dzieci. Jej mąż i ojciec dzieci zmarł pięć lat temu - zamrożone embriony czekały na wszczepienie do organizmu matki i dlatego dzieci przywszły na świat już po śmierci ich biologicznego ojca. Według ustaleń mediów w USA, 6-latka zirytował płacz siostry, poza tym był o nią zazdrosny. Policjantom opowiedział spokojnie i ze szczegółami o tym, co zrobił.

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: