WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości Świat Angelina ćpa z kochanką! Wielki upadek gwiazdy po rozstaniu z mężem

Angelina ćpa z kochanką! Wielki upadek gwiazdy po rozstaniu z mężem

14.10.2016, godz. 13:07
Angelina ćpa z kochanką! Wielki upadek gwiazdy po rozstaniu z mężem
foto:

Szokujące doniesienia „National Enquirer”! Rozstanie z Bradem Pittem (53 l.) załamało Angelinę Jolie (41 l.). Gwiazda wróciła nie tylko do swojej kochanki Jenny Shimizu (49 l.), ale i do narkotyków.

Oskarżała Brada Pitta o ćpanie i zdrady, a po rozstaniu sama rzuciła się w wir orgii z kochanką i nie żałuje sobie narkotyków! Amerykańska prasa donosi, że burzliwy rozwód Angeliny Jolie w straszny sposób odbił się na jej zdrowiu. Z wychudzonej aktorki został cień, ma podkrążone oczy i nieprzytomny wzrok. Według dziennikarzy wszystko przez narkotyki, do których Jolie już w przeszłości nie stroniła. Jak twierdził dwa lata temu jej były diler, brała nawet heroinę!

ZOBACZ TEŻ: Angelina Jolie ćpała na potęgę?

Zdawało się, że dla dzieci rzuciła używki i zaczęła nowe życie, jednak rozwód na nowo ją załamał. Wróciła nie tylko do ćpania, ale i do dawnej kochanki Jenny Shimizu (49 l.). Jak głoszą plotki, dzieli teraz swój czas na gorące randki z byłą modelką i na faszerowanie się używkami. Czy po tych doniesieniach dzieci wrócą do Brada?!

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: