WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości Świat Angelina z... kochanką?! Szokujące plotki o kulisach rozwodu Jolie z Pittem

Angelina z... kochanką?! Szokujące plotki o kulisach rozwodu Jolie z Pittem

23.09.2016, godz. 13:29
Angelina Jolie i Brad Pitt - dzieci
Angelina Jolie wniosła pozew rozwodowy 15 września 2016 roku foto: EAST NEWS

Szokujące plotki w Hollywood! Angelina Jolie (41 l.) po rozstaniu z Bradem Pittem (53 l.) podobno odnowiła znajomość ze swoją kochanką Jenny Shimizu (49 l.)!

-Między nią a mną nigdy nie było końca – tak Jenny Shimizu (49 l.) ostrzegała Brada Pitta (53 l.) w wywiadzie, jakiego udzieliła kilka lat temu na temat Angeliny Jolie (41 l.). Sławna aktorka i była modelka poznały się kilkanaście lat temu na planie filmowym, zakochały w sobie na zabój i… według hollywoodzkich plotkarzy nigdy nie przestało między nimi iskrzyć! Tajnym informatorom Radar Online udało się przyłapać Angelinę na gorących telefonach do Jenny. Podobno aktorka nie traciła czasu i odezwała się do niej tuż po złożeniu papierów rozwodowych.

ZOBACZ TEŻ: ROZWÓD Angeliny Jolie i Brada Pitta. Historia ich MIŁOŚCI

Oczywiście Jolie nie potwierdziła oficjalnie tych rewelacji. Jednak to przecież właśnie Radar Online jako pierwszy poinformował świat o tym, że Angie żąda rozwodu… Co będzie dalej? Jolie powiedziała kiedyś wprost, że myślały z Shimizu o ślubie. Była modelka od dwóch lat ma żonę, ale kto wie, może teraz przyjdzie pora na drugi rozwód i…lesbijski ślub Angeliny?!

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: