WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Atak Syryjczyka w Niemczech. Zabił ciężarną Polkę z miłości?

Atak Syryjczyka w Niemczech. Zabił ciężarną Polkę z miłości?

26.07.2016, godz. 05:00
Maczetą zarąbał Polkę w ciąży
Maczetą zarąbał Polkę w ciąży foto:

Tragedia w niemieckim Reutlingen! 21-letni Syryjczyk zarąbał nożem do kebaba 45-letnią ciężarną Polkę, koleżankę z pracy. Jak głoszą plotki, uchodźca mógł być zakochany w swojej ofierze. 21-latek ranił też pięć innych osób.

Oboje pracowali w Mangal Restaurant w miasteczku Reutlingen nieopodal Stuttgartu. Ona na zmywaku, on jako sprzątacz. Co zaszło między 21-letnim uchodźcą z syryjskiego Aleppo przebywającym w Niemczech od półtora roku i starającym się o azyl a 45-letnią ciężarną Polką? Jak spekuluje "Bild", młody mężczyzna mógł zapałać do naszej rodaczki nieodwzajemnionym uczuciem. W niedzielę po godzinie 16 rzucił się na kobietę z nożem do kebaba. Ranił ją w głowę, a nasza rodaczka osunęła się na ziemię. Lekarze próbowali ją reanimować, ale obrażenia były zbyt poważne i Polka zmarła.

Kiedy Syryjczyk zadał naszej rodaczce śmiertelne ciosy, zaczął w szale biegać po ulicy i atakować przypadkowych ludzi. Najpierw ranna została para podróżująca samochodem - 21-latek zaatakował ich przez okno pojazdu. Potem wymierzył cios w twarz przypadkowemu 23-latkowi, a wreszcie ranił nożem dwie kobiety. Na szczęście zimną krew zachował syn właściciela restauracji, Alper M. (21 l.). Widząc, co się dzieje, wskoczył do swojego BMW i potrącił szaleńca, uniemożliwiając mu dalsze mordowanie i ucieczkę. Zwijającego się z bólu Syryjczyka dopadła wtedy policja.

Mężczyzna leży teraz w szpitalu na oddziale intensywnej terapii. Był znany policji, miał na koncie między innymi napady i przestępstwa narkotykowe. Czemu więc pozwolono, by chodził wolno po ulicach?

Sprawdź: Polka w ciąży zginęła od ciosów maczetą. Kim była?

Źródło: RUPTLY/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: