WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Atak w Nicei. Rodzina zmarłych Polek potrzebuje pomocy!

Atak w Nicei. Rodzina zmarłych Polek potrzebuje pomocy!

22.07.2016, godz. 16:09
Polki Nicea Siostry
foto: Facebook/ Super Express

Po tragicznych zamachach w Nicei, w wyniku których zginęły dwie Polki, rodzina sióstr potrzebuje pomocy finansowej. Pieniądze można wpłacać na specjalny numer konta, który został zamieszczony na portalu Wirtualne Krzyszkowice. Wiadomo, że dwie siostry, które przeżyły zamach, są już w Polsce.

W czwartkową noc w Nicei doszło do zamachu. 31-letni mieszkaniec Francji, pochodzenia tunezyjskiego wjechał ciężarówką na promenadę, gdzie Francuzi świętowali zdobycie Bastylii. Zginęły 84 osoby, a ponad 100 zostało rannych. Wśród nich były dwie Polki - Magda i Marzena z Krzyszkowic.  We Francji były na wymarzonych wakacjach, na które pojechały z dwiema siostrami - starszą Dorotą i młodszą Gabrysią. Cudem ocalone dziewczyny wróciły już do Polski.

Tymczasem na portalu Wirtualne Krzyszkowice pojawił się apel o pomoc finansową dla rodziny tragicznie zmarłych Polek. Pieniądze można wpłacać na następujący numer konta: 64 1050 1445 1000 0091 3911 6181. Dorota Chrzanowska, Krzyszkowice 567. ING Bank Śląski.

Zobacz: Zamach w Nicei. Wiemy, dlaczego terrorysta zaatakował!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: