WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości Świat AUSTRALIA: Nick Vujicic - człowiek BEZ RĄK i NÓG - z żoną na MIESIĄCU MIODOWYM. To jest prawdziwa miłość! ZDJĘCIA

AUSTRALIA: Nick Vujicic - człowiek BEZ RĄK i NÓG - z żoną na MIESIĄCU MIODOWYM. To jest prawdziwa miłość! ZDJĘCIA

21.02.2012, godz. 02:00
To jest prawdziwa miłość
foto:

Australijczyk Nick Vujicic (30 l.) urodził się bez rąk i nóg. Dla większości ludzi oznaczałoby to życie w izolacji. Ale Nick nie poddał się i teraz czerpie z życia pełnymi garściami. Właśnie się ożenił i wraz z ukochaną spędza romantyczny miesiąc miodowy.

Nick przyszedł na świat z wadą wrodzoną Amelia, objawiającą się zanikiem kończyn. Jako dziecko nie mógł zaakceptować siebie. Rówieśnicy z drwiną mówili o nim "kadłubek". Chłopiec się załamał, odizolował od innych. Jednak, jak sam mówi, Bóg pokazał mu nową drogę. Nick uwierzył, że może żyć, jak zdrowi i sprawni. Dzisiaj, mimo braku kończyn, uprawia wiele sportów. Pomaga też ludziom, którzy przechodzą załamanie nerwowe. I to skutecznie! Sam przecież jest doskonałym przykładem, że nawet największa tragedia nie zamyka drogi do szczęścia. Wiedzie mu się też w życiu prywatnym. 10 lutego Nick ożenił się z piękną Kanae Miyahary. Para spędza miesiąc miodowy na słonecznych plażach Hawajów.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: