WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości Świat Bestialska zabawa Polaka w Anglii. Porwał, bił i gwałcił mężczyznę z Liverpoolu

Bestialska zabawa Polaka w Anglii. Porwał, bił i gwałcił mężczyznę z Liverpoolu

02.10.2016, godz. 18:05
Daniel M.
Daniel M. foto:

Angielska policja zatrzymała 3 osoby odpowiedzialne za porwanie, bicie i zgwałcenie mężczyzny, którego dane są utajnione. Okazuje się, że ochydnego czynu dokonała trójka Polaków, mieszkających w Wielkiej Brytanii. 41-letni Daniel M. został skazany na dożywocie.

Tego koszmaru ofiara trójki Polaków nie zapomni do końca życia. Mieszkaniec Liverpoolu został zaatakowany w swoim domu. Ataku dokonali Daniel M., Dagmara S. i Aneta B. S. chciała zemścić się na mężczyźnie za zdjęcia, które miał na swoim telefonie. Został porwany i przewieziony do mieszkania oprawców. Tam został pobity przez wytatuowanego oprycha kijem bejsbolowym. Następnie został zamknięty w szafie. Ofiara doznała przemocy fizycznej i psychicznej. M. przystawiał mu nóż do twarzy i groził, że wyłupi oczy.

To jednak był dopiero początek gehenny. Przez 9 godzin mężczyzna był bity i gwałcony przez M. S. i B. wszystko nagrywały i kazały mu się przyznać do bycia pedofilem. W odbyt mężczyzny wkładali mu seks zabawki, kij od miotły oraz szczotkę klozetową. Z 9 godzinnej kaźni powstało 90 minutowe wideo nagrane przez kobiety. Kiedy oprawcy wyszli, poszkodowanemu udało się uciec z szafy i wyskoczyć przez okno.

Policja zatrzymała troje zwyrodnialców. Anna B., narzeczona M. została skazana na 12 lat pozbawienia wolności. Dagmara S.otrzymała wyrok w wysokości 15 miesięcy więzienia. 41-letni Daniel M. dostał dożywocie.

Zobacz: Wielka Brytania: Polacy atakowali niewinnych przechodniów. Dostali po 9 miesięcy

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: