WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Boris Johnson jest dziwny, ale nas lubi! Został ministrem spraw zagranicznych

Boris Johnson jest dziwny, ale nas lubi! Został ministrem spraw zagranicznych

14.07.2016, godz. 12:18
BORIS JOHNSON.
foto: EAST NEWS

Mistrz gaf brytyjskim ministrem spraw zagranicznych! Uznawany za dziwaka Boris Johnson (52 l.) ma na koncie liczne szokujące wypowiedzi Ale lubi Polaków i chce, by zostali na Wyspach.

Hillary Clinton nazwał „sadystyczną pielęgniarką ze szpitala psychiatrycznego”, afrykańskie dzieci „małymi czarnuchami”, a o mieszkańcach Papui Nowej Gwinei powiedział, że są kanibalami, za co musiał przepraszać. Porównywał utworzenie UE do działań Adolfa Hitlera. Boris Johnson (52 l.), burmistrz Londynu, został powołany przez nową premier Theresę May (60 l.) na stanowisko ministra spraw zagranicznych. Na pewno nie zabraknie emocjonujących wydarzeń z udziałem Johnsona. Cały kraj śmieje się nie tylko z jego gaf, ale i z dziwnych zdjęć czy fryzury przypominającej uczesanie Donalda Trumpa (70 l.).

ZOBACZ TEŻ: Po zmianach w rządzie hitem stał się klaun. 7 największych wpadek byłego burmistrza [GALERIA]

Ale nowy minister stoi murem za Polakami na Wyspach! O mieszkańcach krajów unijnych żyjących w Anglii powiedział, że „są tu mile widziani i potrzebni” oraz powinno otrzymać gwarancję dalszego pobytu na Wyspach. „Będę o to zabiegał z całą mocą” - mówił na początku lipca przed parlamentem. Podkreślał też wkład Polaków w rozwój Londynu i brytyjskiej gospodarki.

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: