WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości Świat Ciała matki i dwójki dzieci znalezione w ZAMRAŻARCE!

Ciała matki i dwójki dzieci znalezione w ZAMRAŻARCE!

31.10.2016, godz. 23:50
zwłoki, trup, martwe ciało, martwa kobieta, kostnica, prosektorium, sekcja zwłok, śmierć, zmarły
foto: AFP/EAST NEWS

W niedzielny wieczór krew w żyłach duńskich policjantów zmroziło przerażające znalezisko. Śledczy natknęli się na zwłoki 27-letniej Syryjki i dwóch jej córeczek. Ciała ukryte były... w zamrażarce! Trwają poszukiwania męża kobiety i ojca dziewczynek.

Ta przerażająca historia wydarzyła się w mieście Aabenraa na południu Danii. Z tamtejszym komisariatem policji skontaktował się zmartwiony krewny kobiety, który od kilku dni nie dostawał znaku życia od krewnej. Policjanci pojechali pod wskazany adres. W poniedziałek rano policja poinformowała, że kobieta i jej dwie córeczki - w wieku siedmiu i dziewięciu lat - zostały zamordowane. Ich ciała włożono do zamrażaki w domu ofiar. Znajdowały się tam od minimum 24 godzin. - Przeprowadzamy teraz sekcje zwłok, która pozwoli określić dokładną przyczynę śmierci. Traktujemy sprawę jako wstrząsającą tragedię rodzinną - powiedział przedstawiciel lokalnej policji Bent Thuesen.

Mundurowi szukają ojca dzieci i męża zamordowanej kobiety. Według lokalnych mediów, mężczyzna nie mieszkał z rodziną od jakiegoś czasu. Małżeństwo z dwiema córkami przybyło do Danii latem 2015 r. Wszyscy otrzymali status uchodźców.

Zobacz: Nie żyje Grzegorz Lewkowicz. Kim był?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: