WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Clint Eastwood poparł Trumpa

Clint Eastwood poparł Trumpa

06.08.2016, godz. 07:00
Twardziel poparł Trumpa
Clint Eastwood foto:

Donald Trump (70 l.), kontrowersyjny kandydat na prezydenta Stanów Zjednoczonych, zyskał nieoczekiwanego poplecznika. Poparł go sam Brudny Harry, czyli Clint Eastwood (86 l.) - największy twardziel w historii kina.

W wywiadzie, którego udzielił magazynowi "Esquire", gwiazdor nie przebierał w słowach, kreśląc obraz współczesnej Ameryki i jej mieszkańców. - Jesteśmy pokoleniem mięczaków, wszyscy chodzimy cichutko na paluszkach - grzmiał słynny odtwórca postaci bezwzględnego obrońcy prawa Harry'ego Callahana. - Mam już dość poprawności politycznej i całowania się po tyłkach - dodał.

Eastwood skrytykował bezbarwne, pozbawione charyzmy rządy Baracka Obamy (55 l.). A ponieważ Hillary Clinton (68 l.) zapowiedziała, że po wygraniu wyścigu do Białego Domu będzie kontynuować jego politykę, Eastwood stwierdził, że na jego głos nie zasługuje. Przeciwstawił jej twardego, nieprzebierającego w słowach kandydata Republikanów. - Trump uważany jest za rasistę. On robi wiele głupich rzeczy, a prasa to rozdmuchuje. Olejcie to wreszcie - zachęcał Amerykanów.

ZOBACZ: Trump wyrzucił z wiecu głośne dziecko! Dobrze zrobił?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: