WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości Świat Clinton ma parkinsona?

Clinton ma parkinsona?

14.09.2016, godz. 05:00
HILLARY CLINTON ZDOBYŁA NOMINACJĘ.
foto: EAST NEWS

Na co choruje Hillary Clinton (68 l.)? Czy to tylko niewinne zapalenie płuc, jak twierdzi jej sztab wyborczy? A może jednak straszna choroba Parkinsona, co sugeruje dr Drew Pinsky (58 l.), słynny terapeuta. Jakkolwiek jest, Biały Dom w ekspresowym tempie umyka byłej pierwszej damie.

Sztab wyborczy kandydatki Demokratów twierdzi, że nie ma powodów do obaw i Clinton z powodzeniem wystartuje w listopadowych wyborach prezydenckich. Dlaczego więc odwołuje zaplanowane spotkania z wyborcami w Kalifornii? Powód jest oczywisty: problemy zdrowotne pani Clinton. Oficjalnie mówi się o zapaleniu płuc, ale nie brakuje głosów, że sprawa jest poważniejsza.

- To choroba Parkinsona - zasugerował dr Drew Pinsky, słynny terapeuta. Przypomniał, że Hillary unika konferencji prasowych, a gdy przemawia na jakimś wiecu, drżą jej ręce i nie jest w stanie długo stać. Na wszelki wypadek obok niej zawsze czeka krzesło. Jeśli Pinsky się nie myli, to Demokraci będą mieli nie lada problem z wyłonieniem nowego kandydata do Białego Domu. A do wyborów zostały tylko dwa miesiące.

Zobacz także: Cud w Batyżowcach? Wierzą, że Chrystus objawił się na szybie od piekarnika

Źródło: STORYFUL/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: