WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Cudowna przemiana Donalda Trumpa! Zatrudnia imigrantów, kobiety, czarnoskórych i wrogów.

Cudowna przemiana Donalda Trumpa! Zatrudnia imigrantów, kobiety, czarnoskórych i wrogów.

24.11.2016, godz. 12:01
Donald Trump Mitt Romney
Donald Trump Mitt Romney foto: AP

Szok i niedowierzanie! Donald Trump (70 l.) nagle pokochał imigrantów, czarnoskórych i kobiety. Zaskoczył nominacjami na ważne stanowiska w nowych władzach USA.

Gardzi czarnoskórymi, chce wykurzyć z USA imigrantów, a kobiety to dla niego obiekty do obmacywania, czy tego chcą czy nie. Na taką opinię zapracował sobie Donald Trump podczas kampanii i przed nią. Ale najwyraźniej zwycięstwo w cudowny sposób go odmieniło. Choć początkowo wybierał na współpracowników takich ludzi, jak antysemita Steve Bannon (63 l.), teraz stawia na przedstawicieli nielubianych wcześniej grup. Ambasador USA przy ONZ zostanie Nikki Haley (44 l.), córka imigrantów z Indii, gubernator Karoliny Południowej.

ZOBACZ TEŻ: Donald Trump jest oślizgłą OŚMIORNICĄ! SZOKUJĄCE wyznania kobiet molestowanych przez miliardera

Teka ministra mieszkalnictwa przypadnie czarnoskóremu Benowi Carsonowi (65 l.). Trump nie stroni też od wrogów - sekretarzem stanu zostanie zapewne Mitt Romney (69 l.), który publicznie krytykował miliardera za rasizm i mizoginię. Nowy przywódca USA wezwał też Amerykanów do jedności i wciąż podkreśla, że jest prezydentem wszystkich. To chyba cud!

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: