WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Donald Trump jest oślizgłą OŚMIORNICĄ! SZOKUJĄCE wyznania kobiet molestowanych przez miliardera

Donald Trump jest oślizgłą OŚMIORNICĄ! SZOKUJĄCE wyznania kobiet molestowanych przez miliardera

13.10.2016, godz. 16:50
Donald Trump jest oślizgłą OŚMIORNICĄ! SZOKUJĄCE wyznania kobiet molestowanych przez miliardera
Donald Trump foto: AP

Obleśny, agresywny i nachalny! Pięć kobiet oskarżyło Donalda Trumpa (70 l.) o napaści seksualne. Opowieści ofiar napalonego polityka zaszokowały Amerykę.

- Gdy zostaliśmy sami w pokoju, nagle zamknął drzwi, przyparł mnie siłą do ściany i wsadził mi język do ust – opowiada Natasha Stoynoff. Donald Trump miał zachować się w ten sposób 10 lat temu, gdy kobieta przeprowadzała z nim wywiad. Ledwo uciekła przed napalonym bogaczem. - Siedziałam obok niego w samolocie, nagle wyciągnął ręce, chwycił mnie za piersi, wkładał dłonie pod spódnicę, był jak ośmiornica! – mówi Jessica Leeds, inna ofiara. „NY Times”, „Palm Beach Post” i „People” dotarły jeszcze do trzech innych ofiar Trumpa.

ZOBACZ TEŻ: Żenujące przechwałki Donalda Trumpa! "Gdy jesteś gwiazdą, można złapać je za… wszystko ci wybaczą!"

Pozostałe kobiety mówią o łapaniu za pośladki, recepcjonistka Rachel Crooks o tym, jak miliarder rzucił się na nią i całował w usta, gdy zostali sami w windzie. Trump zaprzecza wszystkim oskarżeniom, ale wobec rosnącej liczby ofiar i podobieństwa ich relacji mało kto wierzy jeszcze w jego niewinność. Skandal jeszcze bardziej zmniejsza szanse republikanina na wygraną w wyborach prezydenckich. Może też zaowocować rozwodem, bo do części ataków miało dojść, gdy polityk był już mężem Melanie Trump (46 l.).

Źródło: RUPTLY/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: