WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości Świat DONALD TRUMP - RODZINA. Kim są żona nowego prezydenta USA i jego dzieci? Czym się zajmują?

DONALD TRUMP - RODZINA. Kim są żona nowego prezydenta USA i jego dzieci? Czym się zajmują?

09.11.2016, godz. 20:47
Najważniejsza rodzina na świecie
Najważniejsza rodzina na świecie foto: AP

Piękna żona, równie urodziwe córki, trzech synów, ośmioro wnuków. Rodzina jak z obrazka bez wątpienia była atutem Donalda Trumpa (70 l.) podczas kampanii wyborczej! Klan Trumpów trzyma się razem mimo kryzysów i wspólnie rządzi imperium finansowym miliardera.

„Kocham mojego ojca i zawsze w pełni go wspieram” - powiedziała niedawno Ivanka Trump (34 l.), ulubione dziecko Donalda Trumpa (70 l.). Elegancka, pracowita bizneswoman i modelka w jednym – nikt tak nie potrafił złagodzić wizerunku miliardera jak ona. Córka bogacza i jego pierwszej żony, Czeszki Ivany Trump (67 l.) była najlepszą reklamą ojca podczas kampanii. Podobnie jak dwóch braci, Donald Junior (39 l.) i Eric (32 l.), Ivanka jest managerem w The Trump Organization, ma też własną linię biżuterii i ubrań. Druga córka Trumpa, Tiffany (23 l.), to dziecko drugiej żony miliardera, Marli Maples. Blond modelka też dzielnie wspomagała ojca na wiecach, choć nie ma chyba takiej głowy do interesów, jak rodzeństwo.

ZOBACZ TEŻ: Donald Trump nowym prezydentem USA!

Barron Trump (10 l.) jest synem trzeciej żony Trumpa, Melanii (46 l.). Dla niejednego konserwatywnego Amerykanina ta słoweńska modelka to wymarzona pierwsza dama. Piękna, uśmiechnięta, zadeklarowała chęć tradycyjnego wypełniania roli żony prezydenta USA. Od próbowania własnych sił w świecie wielkiej polityki, jak niegdyś Hillary Clinton, będzie wolała akcje charytatywne i bawienie żon dyplomatów. Trwała u boku męża, gdy ujawniono jego napaści seksualne i małżeńskie zdrady. Kiedy głosowała, Trump z przejęciem zerkał, którą rubrykę zaznacza na karcie wyborczej.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: