WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Dostała po Deppie… tylko kilka milionów dolarów! Szokujący finał rozwodu Amber Heard i Johnny'ego Deppa!

Dostała po Deppie… tylko kilka milionów dolarów! Szokujący finał rozwodu Amber Heard i Johnny'ego Deppa!

17.08.2016, godz. 12:28
Johnny Depp i Amber Heard
Wcześniej aktor był związany z Vanessą Paradis foto: EAST NEWS

Szokująco nagły finał sprawy rozwodowej Johnny’ego Deppa (53 l.) i Amber Heard (30 l.)! Aktorka, która oskarżała męża o pobicie, dostanie tylko kilka milionów dolarów z jego fortuny, a w dodatku musi wszystko oddać na cele charytatywne.

Kiedy w maju Amber Heard (30 l.) ogłosiła, że sławny mąż ją katuje i zażądała rozwodu, cały świat był w szoku. Ale niemal nikt nie wierzył aktorce. Wszyscy znajomi Deppa zgodnie mówili, że choć czasem zagląda on do butelki, to nikogo by nie skrzywdził, zaś Amber marzy o skoku na kasę gwiazdora. Wyczerpująca walka o majątek i dobre imię trwała aż do teraz. Niespodziewanie para wygłosiła wspólne oświadczenie o ugodzie. Amber nie dostanie jednak połowy majątku Deppa, szacowanego nawet na 400 milionów dolarów, a maksymalnie 10 milionów, a wedlug niektórych źródeł jedynie 7 milionów.

ZOBACZ TEŻ: Johnny Depp nie boi sie rozwodu z Amber Heard. MA wielu świadków i ważny dowód!

Co więcej, odda te pieniądze na cele charytatywne, w sumie więc zostanie z niczym. Aktorka wycofała też oskarżenia o pobicie. Takie rozwiązanie na pewno przysłuży się piątej części „Piratów z Karaibów”, której premiera odbędzie się w przyszłym roku.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: