WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości Świat Dziecko spędziło minimum 3 dni z MARTWĄ matką!

Dziecko spędziło minimum 3 dni z MARTWĄ matką!

15.10.2016, godz. 13:42
zwłoki, ciało, martwa kobieta, kostnica, ręka
foto: EAST NEWS

Przerażająca historia z Południowej Afryki! Trzyletnia dziewczynka spędziła minimum trzy dni sama w domu z martwą matką. - Mama śpi i nie chce się obudzić - powtarzała trzylatka.

Jedna z krewnych kobiety zaniepokoiła się, że ta od dwóch dni nie odbiera telefonu i nie daje znaku życia. Postanowiła zatem pojechać do jej domu w Pretorii (stolica Republiki Południowej Afryki) i sprawdzić, co się dzieje. Jej oczom ukazał się przerażający widok. 27-letnia Natasja Nel leżała na podłodze jedengo z pokojów. W domu krzątała się jej trzyletnia córeczka, która powiedziała krewnej, że "mamusia śpi i nie chce się obudzić".

Natasja zmarła najprawdopodobniej wskutek ataku epilepsji. Jej skóra powoli stawała się czarna, co wskazywało na rozkład ciała. Dziecko było przestraszone, ale jest w dobrym stanie. Nie rozumie, co się wydarzyło. Sekcja zwłok ma dać ostateczną odpowiedź na pytanie o przyczynę śmierci 27-latki.

Zobacz: Pogrzeb rozstrzelanego w Kwidzyniu Patryka [ZDJĘCIA]

A tragic toddler told the relative of a dead woman her mummy was 'sleeping' and wouldn't wake up.

Natasja Nel was found black and decomposing in a flat with her three-year-old daughter after the relative became worried when the mother did not answer the phone .

They had decided to pay a visit to the 27-year-old having got no answer on the phone for two days.

And the child then told the female relative her "mummy was sleeping, and didn't want to wake up".

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: