WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości Świat EXPRESSEM: Donald Trump nie pomoże państwom NATO

EXPRESSEM: Donald Trump nie pomoże państwom NATO

22.07.2016, godz. 02:00
Udaremniono ZAMACH na Donalda Trumpa! Nawet nie został prezydentem, a już chcą go zabić
foto: EAST NEWS

Expressem, czyli najnowsze informacje ze świata. Donald Trump nie pomoże państwom NATO jeśli zostanie prezydentem USA

Wielka Brytania. Psychołabędź

Groza! W hrabstwie Suffolk grasuje psychołabędź. Tak właśnie mieszkańcy określają ptaka, który szaleje po całym jeziorze Needham, atakując łodzie, ludzi i inne ptactwo. Z pozoru zwyczajny łabędź zatapia małe jednostki, dziobie mewy i własnych krewniaków. Doszło do tego, że właściciele łodzi napisali do królowej Elżbiety II (90 l.) z prośbą o pomoc. Czy monarchini przyjedzie do Suffolk i poskromi pierzastego rozrabiaka? 

Stany Zjednoczone. Trump nie pomoże?

Niepokojące słowa Donalda Trumpa (70 l.)! Republikański kandydat na prezydenta USA oświadczył, że wcale nie jest dla niego oczywiste, by w razie wojny Ameryka wspomagała zbrojnie państwa NATO. Jak stwierdził, stałoby się to dopiero pod warunkiem "spełnienia zobowiązań" przez te kraje, a poza tym nadrzędny jest dla niego interes USA, nie obcych państw. Przewaga Hillary Clinton (69 l.) nad Trumpem wynosi teraz 7 punktów procentowych. Wybory prezydenckie w USA odbędą się w listopadzie. 

Wielka Brytania. Atomowa kraksa

Tajemnicze zdarzenie w rejonie Gibraltaru! Jak poinformowało wczoraj ministerstwo obrony Wielkiej Brytanii, angielski podwodny okręt atomowy podczas ćwiczeń zaliczył. stłuczkę. HMS "Ambush" we wtorek zderzył się ze statkiem handlowym podczas próby wynurzenia. Jak zapewnia resort, zarówno jednostce handlowej, jak i obu załogom nic się nie stało, a na pokładzie okrętu nie było broni nuklearnej. Statek podwodny został tylko uszkodzony. Wielka Brytania bada okoliczności incydentu. 

ZOBACZ: Mężczyźni za Donaldem, kobiety za byłą Pierwszą Damą, ale i tak... Większość nowojorczyków za Hillary

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: