WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Expressem: Zabił rodzinę. Kastracja dla pedofilów. Potwór zatopił U-Boota?

Expressem: Zabił rodzinę. Kastracja dla pedofilów. Potwór zatopił U-Boota?

20.10.2016, godz. 02:00
Krew i nóż na podłodze
foto: EAST NEWS

Wiadomości ze świata w skrócie.

Zabił rodzinę

Na przedmieściach Hamburga doszło do tragedii. Śledczy odkryli na działce obok domu jednorodzinnego zakopane w ziemi ciało 37-letniej kobiety, a wewnątrz budynku zwłoki dwójki dzieci (2 l. i 5 l.). Jak ustaliła policja, sprawcą makabrycznej zbrodni jest 49-letni ojciec i mąż. Mężczyzna po zabiciu bliskich popełnił samobójstwo. Sprawa wyszła na jaw, gdy dziadkowie przyjechali odwiedzić rodzinę, z którą nagle stracili kontakt. Prokuratura bada teraz, dlaczego doszło do tragedii.

Kastracjadla pedofilów

Indonezyjskie władze twierdzą, że znalazły sposób na wyeliminowanie pedofilii. Nowe prawo ma wprowadzić obowiązek chemicznej kastracji przestępców seksualnych. Choć ustawa wzbudza kontrowersje przede wszystkim organizacji na rzecz praw człowieka, to prezydent Joko Widodo (55 l.) twierdzi, że w przypadku krzywdy dzieci władze nie będą szły na żadne kompromisy.

Potwór zatopił U-Boota?

Sensacyjne doniesienia naukowców z Wielkiej Brytanii! Prawdopodobnie to szkocki potwór wydostał się z jeziora Loch Ness i zatopił niemiecki okręt podwodny podczas I wojny światowej. Przez prawie 100 lat szukano wraku jednostki, aż w końcu teraz badacze natrafili na jego ślad na szkockim wybrzeżu. Do zdarzenia doszło w 1918 roku. Ocalona załoga U-Boota tłumaczyła, że zaatakował ich podwodny potwór.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: