WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat FBI wprowadzi Trumpa do Białego Domu?! Republikanin prowadzi 1 PUNKTEM procentowym!

FBI wprowadzi Trumpa do Białego Domu?! Republikanin prowadzi 1 PUNKTEM procentowym!

01.11.2016, godz. 18:04
Trumpogąsienica! Owad z Peru wygląda jak Donald Trump
Trumpogąsienica! Owad z Peru wygląda jak Donald Trump foto:

Polityczne trzęsienie ziemi w USA! Na tydzień przed wyborami FBI niespodziewanie wznowiło śledztwo w sprawie mejli Hillary Clinton (69 l.). Sondaże zwariowały - Donalda Trumpa (70 l.) popiera 46 proc. wyborców, a demokratkę już tylko 45 proc.!

Zdawało się, że nic już nie zatrzyma Hillary Clinton w wyścigu do Białego Domu. Kandydatka demokratów szła jak burza, a jej rywal Donald Trump radził sobie coraz gorzej. Zwłaszcza po skandalu, jaki wybuchł w październiku, gdy wiele kobiet oskarżyło bogacza o molestowanie. Ale nastąpił zwrot akcji. Dyrektor FBI James Comey (56 l.) ogłosił wznowienie śledztwa w sprawie przechowywania przez Clinton poufnych służbowych mejli na prywatnym serwerze w czasach, gdy była sekretarzem stanu.

ZOBACZ TEŻ: Żenujące przechwałki Donalda Trumpa! "Gdy jesteś gwiazdą, można złapać je za… wszystko ci wybaczą!

W lipcu FBI zdecydowało, że nie postawi pani polityk w tej sprawie zarzutów. Skandal szybko zaszkodził demokratce. Nie pomogła równoległa afera, związana z kolei z Trumpem, którego serwery miały kontaktować się z... bankiem w Rosji. Według sondażu dla ABC News i Washington Post Clinton popiera teraz 45 proc. Amerykanów, a Trumpa 46 proc. Wybory odbędą się już 8 listopada!

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: