WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Gdzie jest DRUGA BOMBA zamachowca z Manchesteru? Trwa wyścig z czasem!

Gdzie jest DRUGA BOMBA zamachowca z Manchesteru? Trwa wyścig z czasem!

26.05.2017, godz. 13:14
Mordowali dzieci w imię Allaha
Mordowali dzieci w imię Allaha foto:

W każdej chwili może dojść do następnego krwawego zamachu! Policja szuka drugiego ładunku mordercy z Manchesteru. Wspólnicy Salmana Abediego (+22 l.) szykują nową masakrę.

Przeszukania w kilku różnych brytyjskich miastach, dziesięciu zatrzymanych i niepokojące informacje służb! Świat wciąż rozpacza po zamachu, jaki 22 maja przeprowadził terrorysta samobójca na Manchester Arena, a już trwa gorączkowa akcja mająca udaremnić plany wspólników Salmana Abediego. W jego domu w Manchesterze znaleziono samouczek do produkcji bomb i materiały do ich przygotowania. Ale w rękach innych dżihadystów może być  gotowy ładunek.

ZOBACZ TEŻ: Ariana Grande ZAPŁACI za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

Abedi nie był samotnym wilkiem i nie krył fascynacji radykalnym islamem. Ubierał się w tradycyjne szaty, mówił o „świętej wojnie” i śpiewał religijne pieśni na ulicy. Niestety, nikt w porę go nie powstrzymał. Czy uda się go znaleźć jego drugą bombę, zanim dojdzie do kolejnej tragedii? W samobójczym zamachu, jaki Abedi przeprowadził po koncercie Ariany Grande w Manchesterze, zginęły 22 osoby,  w tym dwoje Polaków, a dziesiątki zostało rannych.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: