WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Holokaust w "Gwiazdy tańczą na lodzie". Skandaliczny występ żony znanego polityka

Holokaust w "Gwiazdy tańczą na lodzie". Skandaliczny występ żony znanego polityka

28.11.2016, godz. 15:39
Holokaust w Gwiazdy tańczą na lodzie
foto: Printscreen Twitter

Holokaust odegrany na scenie popularnego show to już lekka przesada! W rosyjskim odpowiedniku programu "Gwiazdy tańczą na lodzie" żona zananego rosyjskiego polityka wystąpiła w pasiaku z naszyta gwiazdą Dawida. Występ Tatiany Nawki w Ice Age wzbudził oburzenie na całym świecie. Będą przeprosiny?

Skandal w programie Ice Age, czyli rosyjskim odpowiedniku polskiego "Gwiazdy tańczą na lodzie". W ostatnim odcink Tatiana Nawka oraz jej partner, Andriej Burkowski, przedstawili układ choreograficzny inspirowany na... holokauście! Para była ubrana w charakterystyczne pasiaki z naszytymi gwiazdami Dawida. Ich taniec na łyżwach zaczynał się od łagodnego sunięcia po lodzie. Później... było tylko gorzej. Podczas występu udawali m.in. to, że do siebie strzelają...

Ice Age - holokaust w choreografii i oburzenie internautów

Po pokazie Tatiany i Andrieja w "Gwiazdy tańcza na lodzie" przez media społecznościowe przelała się fala krytyki. Sprawę kontrowersyjnego występu odnotowały światowe media. Nawet w Rosji zaczęto mówić o konieczności przeprosin za szokujące show w Ice Age. Co ciekawe, Tatiana Nawka to żona Dmitrija Pieskowa, rzecznika Władimira Putina. Na razie w sprawie występu głos zabrała Nawka. Łyżwiarka tłumaczyła się, że taniec na lodzie w stroju więźniarki był nawiązaniem do jej ulubionego filmu "Życie jest piękne". Film przedstawia losy włoskiej rodziny, która trafiła do jednego z obozów koncentracyjnych. Ojciec wmawia kilkuletniemu synowi, że obóz koncentracyjny to tylko taka gra, w której wygraną jest czołg. To film zabarwiony humorem, jednak jego wydźwięk jest przejmujący. Tymczasem układ taneczny pokazany w programie rozrywkowym nijak ma się do subtelnej, a jednak poruszającej włoskiej produkcji.

ZOBACZ: Pokemon GO będzie zakazany w Muzeum Holokaustu?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: