WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat III wojna światowa. Przerażające PRZEPOWIEDNIE dotyczące wyborów w USA

III wojna światowa. Przerażające PRZEPOWIEDNIE dotyczące wyborów w USA

08.11.2016, godz. 14:04
III wojna światowa
foto: Super Express

Już wiele lat temu przepowiadano wynik wyborów prezydenckich w listopadzie 2016 roku. Okazuje się, że mogą być one przełomowe nie tylko dla samych Stanów Zjednoczonych, ale i dla całego świata. Czy wybór prezydenta kobiety spełni przerażające przepowiednie? Według Władimir Żyrinowski, sojusznika Władimira Putina, wygrana Clinton oznaczać będzie wojnę atomową. Co na temat wyborów w USA mieli do powiedzenia znani prorocy?

Czy jeśli Hillary Clinton zostanie prezydentem USA, będzie to kolejny symptom rychłego końca świata? Już na początku XX wieku niejaki William Branham, wyznawca pentekostalizmu, chrześcijańskiego ruchu zielonoświątkowego, zapowiadał, że prezydentem Stanów Zjednoczonych wkrótce zostanie kobieta. Przpowiednie taką miał usłyszeć od Boga rankiem 1933 roku. Była to jedna z 6 przepowiedni obok tej o Mussolinim, narodzinach faszyzmy, komunizmu i nazizmu, czy rewolucji technicznej. Jak widać pozostałe już się spełniły...

5 wizja Branhama mówi, że na prezydenckim fotelu zasiądzie kobieta. Z jednej strony wspaniała, chwalona przez wielu, pięknie wyglądająca. Według przepowiedni, kryje jednak w sobie wiele zła. Tuż po wyborach zmieni swoje oblicze i będzie chciała podporządkować sobie świat. "Widziałem potężną kobietę, która wystąpiła, o pięknym wyglądzie, ubraną naprawdę po królewsku, jakby w purpurę. Ona była wielką władczynią w Stanach Zjednoczonych" - relacjonował wizjoner podczas kazań. Przepowiednia przez wielu nie do przyjęcia, może być wiarygodna szczególnie dla tych, którzy nazywają Clinton "lodową damą", której zależy jedynie na władzy. A takich nie brakuje.

Następna przepowiednia, mówi o całkowitym zniszczeniu Stanów Zjednoczonych. - Potem odwróciłem się i zobaczyłem, że Stany Zjednoczone palą się jak dymiąca pochodnia. Skały zostały wysadzone w powietrze. Paliło się to jak stóg siana, albo stos drzewa, jak coś łatwopalnego, co właśnie podpalono. Wyglądało to jakby po wybuchu. Potem to widzenie opuściło mnie - relacjonuje wizjoner.

Przepowiednie Nostradamusa

Niezwykle dołująca wydaje się być przepowiednia jednego z najbardziej znanych jasnowidzów - Nostradamusa. Zapowiada on, że między 2015, a 2020 rokiem wybuchnąć ma najstraszniejsza z wojen. III wojna światowa będzie walką wielu narodów głównie na tle religijnym. Jest to o tyle przerażające, że właśnie rok 2017 dla muzułmanów jest niezwykle ważną datą, ponieważ oznacza zwycięstwo Allaha nad innowiercami. Również w 2017 roku mija 100 lat od przepowiedni fatimskich, w których również jest mowa o zagładzie. Czy przedstawicielka amerykańskich demokratów przyczyni się do wybuchu konfliktu?

Na temat samych wyborów w USA, Nostradamus przepowiedział, że zakończą się łatwym do przewidzenia wynikiem. Jednakże prezydent elekt zaskoczy wszystkich zapowiedzią zmiany politycznego kursu dla USA.

Rosja ostrzega

Przed Hilary Clinton ostrzega współpracownik Władimira Putina, Władimir Żyrinowski – Relacje między Rosją a USA nie mogą być gorsze. A właściwie mogą – wtedy wybuchnie wojna – uważa Żyrinowski. – Amerykanie muszą sobie zdawać sprawę, że decydują o pokoju na Ziemi. Jeśli wybiorą Trumpa – będzie pokój. Jeśli Clinton – wybuchnie wojna. Będą Hiroszimy i Nagasaki na całym świecie – ostrzega Żyrinowski.

Zobacz: Wyniki wyborów w USA: ZŁA WRÓŻBA dla Clinton?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: