WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat III wojna światowa. Przepowiednie po wygranej Donalda Trumpa

III wojna światowa. Przepowiednie po wygranej Donalda Trumpa

09.11.2016, godz. 10:00
To już III wojna światowa?
foto: EAST NEWS

Wygrana Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich USA zaskoczyła wiele osób na całym świecie. W opinii wielu, wygrana Trumpa oznaczać będzie izolację USA w razie konfliktów w Europie. Jak wpłynie to na dalsze losy świata? Dlaczego Rosja tak cieszy się z wygranej Trumpa? Jak mają się przepowiednie jasnowidzów do wygranej Trumpa?

Czy istnieją przepowiednie Jackowskiego na prezydenta USA? Jasnowidz przepowieddział, że wygra mężczyzna, a Clinton nie ma szans. - Idzie nowy porządek, wszystko zostanie zaorane – powiedział jasnowidz. Według jasnowidza, rok 2016 będzie przepełniony chaosem. Zapowiedział on falę uchodźców i pogłębianie się islamizacji Europy. Przewidział występowanie ataków terrorystycznych.Wszystko to ma prowadzić do III wojny światowej. Z kolei Nostradamus już wiele wieków temu zapowiedział, że nowo wybrany prezydent skieruje USA na nowe tory działania. Jaki związek ma w tym Donald Trump?

W swoich przemówieniach nowy prezydent Stanów Zjednoczonych często powtarzał, że ochroni USA przed najazdem uchodźców. Mówił nawet o murze na granicy amerykańsko-meksykańskiej. Jednocześnie podkreślał, że najważniejsze dla niego są Stany Zjednoczone i może odmówić interwencji militarnej w przypadku ataku na kraje należące do NATO. Trump dodał, że "wolałby trwać w obecnym porozumieniu", ale nie jeśli odbywałoby się to kosztem USA. Słowa te zaniepokoiły członków NATO, którzy obiawiają się agresji ze strony Rosji. Niektórzy uważają, że wybór Trumpa na prezydenta daje wolną rękę Rosji do działania w Europie. Stąd też radość Putina z wyboru Amerykanów.

Znana bułgarska jasnowidz, Babka Wanga zdaje się potwierdzać przypuszczenia. Przepowiedziała ona, że w 2016 roku Europa zacznie się drastycznie wyludniać, co znawcy interpretują jako osamotnienie Europy na arenie międzykontynentalnej.

Trump urodził się podczas zaćmienia Księżyca, co według astrologicznych horoskopów oznacza, że może być kimś olśniewającym ale jest także podatny na szaleństwo.

Zobacz: KOMPROMITUJĄCY wpis człowieka Morawieckiego po zwycięstwie Trumpa!

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: