WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Jeśli ktoś naprawdę wie, jak się bawić, to są to właśnie ci SENIORZY! Zobacz, jak rozkręcają imprezę w metrze [WIDEO]

Jeśli ktoś naprawdę wie, jak się bawić, to są to właśnie ci SENIORZY! Zobacz, jak rozkręcają imprezę w metrze [WIDEO]

22.10.2016, godz. 10:30
Jak zabawa, to zabawa! Tak SENIORZY rozkręcili imprezę w metrze [WIDEO]
foto: PrintScreen YouTube

Często uważa się, że tańce i szalone, spontaniczne działania pasują jedynie młodym ludziom. Ale, jak pokazuje przykład z Barcelony, niekiedy to młodzież może uczyć się tego, jak się bawić od seniorów. Pewien staruszek porwał do tańca podróżujących metrem. Zobaczcie niesamowite wideo!

Wszystko zaczęło się od tego, że dwóch raperów postanowiło zaprezentować swój nowy utwór  w metrze. Wśród pasażerów podziemnej kolejki byli także starszy pan i starsza pani. Senior nie czekał na zaproszenie, tylko najpierw pogratulował artystom wykonania, a potem ruszył do tańca, a co więcej do zabawy porwał swoją partnerkę! Ta jednak opierała się i nie chciała pląsać ze staruszkiem. Więc starszy pan zaprosił do zabawy o wiele młodszą kobietę. Dopiero to widząc starsza pani postanowiła działać, także chwyciła młodszego pana i ruszyła do tańca. Zebranym wokół nich pasażerom udzielił się rozrywkowy nastrój. Myślicie, że w warszawskim metrze mogłoby dojść do podobnej sytuacji?

Sprawdź: Kate Winslet ma dość RockNRolla! Rozwód słynnej aktorki?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: