WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości Świat Japończyk mordował niepełnosprawnych, bo chciał "pięknej Japonii"! Zadźgał 19 osób we śnie

Japończyk mordował niepełnosprawnych, bo chciał "pięknej Japonii"! Zadźgał 19 osób we śnie

26.07.2016, godz. 14:02
Japończyk mordował niepełnosprawnych, bo chciał pięknej Japonii! Zadźgał 19 osób we śnie
foto:

Horror w Japonii! 26-latek urządził masakrę w ośrodku dla niepełnosprawnych, bo chciał „oczyścić” z nich świat. Wcześniej pracował w tym ośrodku i został zwolniony.

W ośrodku dla niepełnosprawnych w Sagamihara pod Tokio wszyscy spali, gdy uzbrojony w nóż szaleniec włamał się do środka. Było to wczoraj rano czasu polskiego - w Japonii środek nocy. Satoshi Uematsu (26 l.) dobrze znał rozkład budynku. Wcześniej tam pracował, ale został zwolniony. Napatrzył się tam na pokrzywdzonych przez los, ale zamiast im współczuć, zapragnął usunąć ich ze świata. Na Twitterze domagał się "pięknej Japonii". Próbował dostarczyć posłom list, w którym nawoływał do poddawania chorych eutanazji bez ich zgody, bo obciążają gospodarkę.

ZOBACZ TEŻ: Zostawili dziecko w górach za karę! Porwał je niedźwiedź? [ZDJĘCIA]

Uematsu dźgał nożem wszystkich jak popadnie. Niepełnosprawni nie mogli się bronić. Jedni spali, inni bezradnie czekali na śmierć, widząc nożownika. Japończyk zabił 9 kobiet i 10 mężczyzn. Ofiary miały od 18 do 75 lat. Potem oddał się w ręce policji. Przyznał, że chciał usunąć niepełnosprawnych ze świata.

Źródło: RUPTLY/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: