WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości Świat Kobieta usłyszała bicie serca syna, który nie żyje [WZRUSZAJĄCE WIDEO]

Kobieta usłyszała bicie serca syna, który nie żyje [WZRUSZAJĄCE WIDEO]

13.10.2016, godz. 15:49

Matka tragicznie zmarłego chłopca miała szansę jeszcze raz usłyszeć dźwięk bicia jego serca. Po 4 latach od śmierci Calana spotkała się z mężczyzną, któremu przeszczepiono serce 14-latka. Kobieta przytuliła się do klatki piersiowej 55-latka i usłyszała bicie serca.

Do tragedii doszło 4 lata temu. 14-letni Calen przypadkowo postrzelił się w głowę. Niestety nie przeżył. Jego mama mimo że nie mogła pogodzić się ze śmiercią syna to postanowiła uratować inne życie. Zdecydowała, że odda organy syna do przeszczepu. I w ten właśnie sposób serce Calena trafiło do 55-letniego mężczyzny. Joe Hansen od najmłodszych lat zmagał się z ostra niewydolnością serca. Praktycznie był skazany na śmierć. Dzięki przeszczepowi zyskał szansę na życie. Teraz po 4 latach od przeszczepu zobaczył się z matką Calena. Kobieta miała możliwość jeszcze raz usłyszeć bicie serca jej tragicznie zmarłego syna.

Zobacz: Jak zabawa, to zabawa! Tak SENIORZY rozkręcili imprezę w metrze [WIDEO]

Źródło: RUPTLY/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: