WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości Świat Kolejne POBICIE Polaków na Wyspach! Co się dzieje z Anglikami?!

Kolejne POBICIE Polaków na Wyspach! Co się dzieje z Anglikami?!

17.09.2016, godz. 18:53
Łowca kości zatrzymany
foto: sxc.hu

Policja z Ashford wyjaśnia okoliczności kolejnego ataku na Polaków w Anglii. Tym razem grupa pijanych Anglików zaatakowały naszych rodaków, którzy rozmawiali po polsku w restauracji. Funkcjonariusze przypuszczają, że do ataku doszło z powodów narodowościowych.

Do ataku w Ashford miało dojść nieopodal centrum miasta, przy fontannie. Grupa pijanych Anglików miała zaatakować Polaków, którzy wcześniej rozmawiali po polsku w jednej z restauracji. Policjanci, którzy wyjaśniają okoliczności ataku, przypuszczają, że nasi rodacy zostali pobici z powodów narodowościowych. Jeden z nich został pobity metalowym prętem i stracił przytomność. Wcześniej Anglicy mieli pytać Polaków w jakim języku rozmawiają, a potem zaczęli na nich pluć i się przepychać - opisuje portal kentonline.co.uk.

Wczoraj informowaliśmy o pobiciu Polaka w Helford. Według lokalnych mediów, Bartosz M. rozmawiał z przyjaciółmi po polsku, gdy podeszło do niego trzech młodych ludzi. Jeden z agresorów wyrwał 21-latkowi butelkę z ręki, rozbił ją i ugodził Polaka w szyję. Mężczyzna trafił do szpitala, gdzie założono mu kilkanaście szwów. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: