WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Kolejny atak! Polacy oblani kwasem w Londynie

Kolejny atak! Polacy oblani kwasem w Londynie

18.11.2016, godz. 05:00
atak kwasem na Polaków w Londynie
atak kwasem na Polaków w Londynie foto:

Brutalny atak na naszych rodaków w Londynie! W dzielnicy Barking bandyci zaatakowali kastetem i żrącą substancją małżeństwo 30-latków. Mężczyznę czeka poważna operacja, nie widzi na jedno oko. Jego żona została lżej ranna.

- Razem z mężem poszłam doładować kartę na gaz. Zaatakowano nas, gdy wychodziliśmy ze sklepu. Mąż został uderzony kastetem w głowę. Ma rozciętą brew. Do tego oboje zostaliśmy oblani kwasem - opowiada 30-letnia Polka, która kilka dni temu wraz ze swoim mężem przeżyła koszmarny atak w londyńskiej dzielnicy Barking. Wypowiedź kobiety cytuje "Polish Express". Polka uniknęła poważniejszych obrażeń, ma poparzoną rękę. Dużo bardziej ucierpiał mężczyzna. Nie widzi na jedno oko, ma rozległe obrażenia prawej części twarzy. Najprawdopodobniej czeka go przeszczep skóry.

Polacy są w szoku po tym, co się stało. Do ataku doszło na środku ulicy, blisko dworca kolejowego, zupełnie bez powodu. Czy motyw był rasistowski? Policja tego nie wyklucza. Zwłaszcza że nie jest to pierwszy tego typu incydent w dzielnicy Barking! Wszystko wskazuje na to, że grasuje tam gang kwasiarzy. Niedawno w identyczny sposób poparzony został Imran Khan (37 l.), dostawca pizzy. Bandyci otoczyli go, spryskali mu twarz żrącą substancją i uciekli. Kim są ci zwyrodnialcy? Z relacji ofiar wynika, że to grupa czarnoskórych, a według Imrana Khana - nastolatków, ale nic więcej o nich nie wiadomo. Nie zostali jeszcze zatrzymani.

Zobacz także: Seksafera z polska raperką w Niemczech. Dopadła ją mroczna przeszłość?

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: