WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości Świat Koreańskie rakiety SPADNA na Polskę?!

Koreańskie rakiety SPADNA na Polskę?!

06.04.2013, godz. 11:27
Korea Północna
Phenian oficjalnie potępił sekretarz generalny ONZ, który potępił Koreę Północną. Głos zabrał już prezydent Barack Obama. Określił eksplozję jako "wyjątkowo prowokacyjny akt", niosącym zagrożenie dla USA. Próbę "zdecydowanie" potępiła też Moskwa i szef brytyjskiej dyplomacji. foto: EAST NEWS

Kim Dzong Un rozstawił już rakiety na wschodnich granicach Korei Północnej. Cały świat oczekuje na to, co będzie dalej. A David Cameron, brytyjski premier, wieszczy prawdziwą apokalipsę!

FAKT donosi, że David Cameron, brytyjski premier, zaczął analizować, co może się stać, gdy Kim Dzong Un odpali swoje rakiety. - Korea Północna dysponuje technologią rakietową, która jest w stanie objąć cały obszar Stanów Zjednoczonych. Jeśli może więc dosięgnąć USA, to dosięgnie też Europę, a więc nas też - powiedział brytyjski premier.

Czy to oznacza, że rakiety koreańskiego przywódcy dosięgną także Polskę?!

Jakiś czas temu CNN analizował, że rakiety, które posiada Kim Dzong Un, mogą dosięgnąć Korei Południowej i Japonii. Ponoć nie ma szans, by doleciały do USA. Ale w rzeczywistości nikt nie może przewidzieć, jaki zasięg mają rakiety Korei Północnej.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: